1403/02/04

شروع نمایشگاه

1403/02/07

پایان نمایشگاه

15000 متر

فضای نمایشگاه

120 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل دریایی ( Navitech ) روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی سیستم های ناوبری، فن آوری ها و خدمات روسیه مسکو

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه بین المللی سیستم های ناوبری، فن آوری ها و خدمات مسکو دارای انجمن بین المللی ناوبری است که بزرگترین رویداد تجاری روسیه برای متخصصان ناوبری و تله ماتیک محسوب می شود. شرکت کنندگان در انجمن در مورد نتایج توسعه صنعت در سال گذشته بحث می کنند. کارشناسان برجسته گزارش هایی را در مورد توسعه فناوری ارائه می دهند، وزارتخانه ها و آژانس ها برنامه های جاری و برنامه ریزی شده دولتی را نشان می دهند، و مدیران اجرایی شرکت های کلیدی تجربیات خود را به اشتراک می گذارند و در مورد شیوه های فعلی و برنامه های توسعه خود صحبت می کنند.

می توان نمایشگاه بین المللی سیستم های ناوبری، فن آوری ها و خدمات مسکو به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های سیستم های ناوبری در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

نمایشگاه بین المللی سیستم های ناوبری، فن آوری ها و خدمات مسکو ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد سیستم های ناوبری جهان است. نمایشگاه بین المللی سیستم های ناوبری، فن آوری ها و خدمات مسکو بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد سیستم های ناوبری و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده سیستم های ناوبری با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای سیستم های ناوبری است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات سیستم های ناوبری را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت سیستم های ناوبری را می دهد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی سیستم های ناوبری، فن آوری ها و خدمات مسکو شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل دریایی، سیستم های ناوبری، فن آوری ها و خدمات مسکو بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار روسیه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، روسیه از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های روسیه نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی سیستم های ناوبری، فن آوری ها و خدمات مسکو مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن سیستم های ناوبری مسکو در این نمایشگاه است. انجمن سیستم های ناوبری مسکو چندین سال است که در روسیه  فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات    برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی سیستم های ناوبری، فن آوری ها و خدمات مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی حمل و نقل دریایی، سیستم های ناوبری، فن آوری ها و خدمات مسکو بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی سیستم های ناوبری، فن آوری ها و خدمات مسکو از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه سیستم های ناوبری روسیه است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصولات در این نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی سیستم های ناوبری، فن آوری ها و خدمات مسکو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات سیستم های ناوبری آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار سیستم های ناوبری را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توزیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی سیستم های ناوبری، فن آوری ها و خدمات مسکو با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی سیستم های ناوبری، فن آوری ها و خدمات مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهداف نمایشگاه بین المللی سیستم های ناوبری، فن آوری ها و خدمات مسکو

هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی سیستم های ناوبری، فن آوری ها و خدمات مسکو ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه سیستم های ناوبری است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل دریایی، سیستم های ناوبری، فن آوری ها و خدمات مسکو

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی سیستم های ناوبری، فن آوری ها و خدمات مسکو می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی سیستم های ناوبری، فن آوری ها و خدمات مسکو علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه 

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی سیستم های ناوبری، فن آوری ها و خدمات مسکو

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی

نمایشگاه بین المللی تهران سئول

1402/09/13الی1402/09/16

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی

مرکز نمایشگاهی شانگهای SNIEC

1402/09/14الی1402/09/17

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی

نمایشگاه بین المللی اهواز

1402/11/24الی1402/11/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی

نمایشگاه بین المللی کیش

1402/11/24الی1402/11/26

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی|نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی

نمایشگاه بین المللی شیراز

1403/02/28الی1403/02/31

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی

نمایشگاه بین المللی استانبول - CNR Fair Center

1403/03/25الی1403/03/29

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1402/06/16الی1402/06/19

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی سیستم های ناوبری، فن آوری ها و خدمات روسیه مسکو

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل دریایی، سیستم های ناوبری، فن آوری ها و خدمات مسکو از 04 الی 07 اردیبهشت 1403 در نمایشگاه بین المللی مسکو برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی مسکو

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.