1402/11/24

شروع نمایشگاه

1402/11/26

پایان نمایشگاه

12000 متر

فضای نمایشگاه

100 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی کیش ایران

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی کیش

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

بی شک برپايي نمايشگاه بين المللی صنايع دريايي و دريانوردی کیش ايران که حتی الامکان مطابق با آخرين دستاوردهای روز نمايشگاهی دنيا است، میتواند نقش بسزايي در شناسايي و گسترش مناسبات تجاری و ايجاد فرصتهای سرمايه گذاری بين مراکز صنايع دريايي و دريانوردی و طرفهای خارجی آن ها ايفا نمايد.

انجمن مهندسی دریـایی ایـران با همکاری معاونت همايشها و نمايشگاههاي شركت سرمايهگذاري و توسعه كيش وابسته به سازمان منطقه آزاد کيش در نظر دارند نمايشگاه بين المللی صنايع دريايي و دريانوردی ايران را با هدف شناسايي و معرفی فرصتهای سرمايهگذاری و ارائه توانمنديها و آخـرين دستاوردهای صنايع، تأسيسات و سامانههای دريايي و بندری جمهوری اسلامی ايران در سطح بينالمللی برگزار نمايند.

چرا باید در نمايشگاه بين المللی صنايع دريايي و دريانوردی کیش شرکت کرد؟

نمايشگاه بين المللی صنايع دريايي و دريانوردی کیش بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار کیش با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، کیش از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های کیش نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمايشگاه بين المللی صنايع دريايي و دريانوردی کیش مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن صنایع دریایی کیش در این نمایشگاه است. انجمن صنایع دریایی کیش چندین سال است که در ایران فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمايشگاه بين المللی صنايع دريايي و دريانوردی کیش و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمايشگاه بين المللی صنايع دريايي و دريانوردی کیش بازدید کرد؟

نمايشگاه بين المللی صنايع دريايي و دريانوردی کیش از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه صنایع دریایی کیش است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمايشگاه بين المللی صنايع دريايي و دريانوردی کیش با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات صنایع دریایی و دریانوردی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار صنایع دریایی و دریانوردی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمايشگاه بين المللی صنايع دريايي و دريانوردی کیش با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمايشگاه بين المللی صنايع دريايي و دريانوردی کیش و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی کیش 

  • بنادر و کشتيرانی
  • صنايع ساخت و تعمير کشتی
  • صنايع فراساحلی
  • خدمات دريايي و بندري
  • سازندگان و تأمين کنندگان تجهيزات دريايي
  • خدمات مشاوره و مهندسی
  • تحقيقات و آموزش دريايي
  • قوانین، استانداردها و کنوانسیون های بین المللی
  • اقیانوس شناسی و علوم جوی

اهمیت غرفه سازی در نمايشگاه بين المللی صنايع دريايي و دريانوردی کیش

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمايشگاه بين المللی صنايع دريايي و دريانوردی کیش می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمايشگاه بين المللی صنايع دريايي و دريانوردی کیش علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی کیش

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی

نمایشگاه بین المللی تهران سئول

1402/09/13الی1402/09/16

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/02/04الی1403/02/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی

مرکز نمایشگاهی شانگهای SNIEC

1402/09/14الی1402/09/17

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی

نمایشگاه بین المللی اهواز

1402/11/24الی1402/11/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی|نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی

نمایشگاه بین المللی شیراز

1403/02/28الی1403/02/31

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی

نمایشگاه بین المللی استانبول - CNR Fair Center

1403/03/25الی1403/03/29

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1402/06/16الی1402/06/19

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی کیش

 نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی کیش در تاریخ 24 الی 26  بهمن ماه 1402در نمایشگاه بین المللی کیش برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی کیش

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

گفتگوی آنلاین

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.