1403/04/21

شروع نمایشگاه

1403/04/24

پایان نمایشگاه

3000 متر

فضای نمایشگاه

50 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، یراق آلات و مواد اولیه صنایع چوب اصفهان ایران

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، یراق آلات و مواد اولیه صنایع چوب ایران اصفهان

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، یراق آلات و مواد اولیه صنایع چوب اصفهان طی سال‌ها برگزاری مستمر، به رویدادی پیشرو برای بخش ماشین‌آلات، دستگاه‌ها و ابزارهای صنعت نجاری و پردازش چوب تبدیل شده است، نمایشگاه بین‌المللی صنایع چوب اصفهان به دلیل ارائه طیف گسترده‌ای از ابزار شامل ماشین‌آلات و ابزارهای نجاری در میان رقبای نمایشگاهی خود بسیار برجسته است. نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، یراق آلات و مواد اولیه صنایع چوب اصفهان همچنین در مدیریت روابط کلیدی تجاری به فعالان این عرصه کمک می‌کند و شرایط ورود به بازارهای جدید را فراهم‌ می‌آورد.

می توان از نمایشگاه بین المللی چوب، ماشین آلات، یراق آلات و مواد اولیه ایران اصفهان به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های چوب در ایران نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه چوب است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی چوب، ماشین آلات، یراق آلات و مواد اولیه ایران اصفهان ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد چوب ایران است. این نمایشگاه بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد چوب و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده چوبی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای چوب است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات چوب را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت چوب را می دهد.

علی رغم رشد و توسعه شدید صنایع شیمیایی، مواد طبیعی تا به امروز همچنان در دنیا مورد نیاز و استقبال عمومی قرار دارند. مهمترین این محصولات طبیعی، چوب می باشد. مردم دنیا دوست دارند در خانه های چوبی باکیفیت زندگی کنند و با مبلمان و اثاثیه چوبی داخل آن را تزئین نمایند. سازهای موسیقی، اسباب بازی ها، جواهرآلات، لوازم آشپزخانه، شانه و صنایع دستی از چوب طبیعی تا به امروز عملا در همه حوزه های زندگی ما استفاده می گردند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی چوب، ماشین آلات، یراق آلات و مواد اولیه اصفهان ایران شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی چوب، ماشین آلات، یراق آلات و مواد اولیه اصفهان بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار ایران با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، ایران از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های ایران نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی چوب، ماشین آلات، یراق آلات و مواد اولیه ایران اصفهان مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن چوب اصفهان در این نمایشگاه است انجمن چوب اصفهان چندین سال است که در اصفهان فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند. توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی چوب، ماشین آلات، یراق آلات و مواد اولیه ایران اصفهان و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی چوب، ماشین آلات، یراق آلات و مواد اولیه ایران اصفهان بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی چوب، ماشین آلات، یراق آلات و مواد اولیه ایران اصفهان از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه چوب اصفهان است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی چوب، ماشین آلات، یراق آلات و مواد اولیه ایران اصفهان با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات چوب آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، یراق آلات و مواد اولیه صنایع چوب اصفهان ایران

 • غرفه ماشین‌آلات نجاری و صنایع چوب
 • غرفه غرفه یراق آلات، کابینت
 • غرفه صفحه کابینت
 • غرفه پارکت نئوپان
 • غرفه روکش ملامینه
 • غرفه لترون
 • غرفه فرنیز
 • غرفه نوار لبه های pvc
 •  غرفه سازی شده برای بخش درهای ساختمانی، درهای ضد سرقت
 •  غرفه سازی شده برای بخش مواد اولیه و ابزارآلات
 •  غرفه سازی شده برای بخش قفل، دستگیره و پلاک
 •  غرفه سازی شده برای بخش HDF ، MDF

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی چوب، ماشین آلات، یراق آلات و مواد اولیه اصفهان ایران

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی چوب، ماشین آلات، یراق آلات و مواد اولیه ایران اصفهان می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی چوب، ماشین آلات، یراق آلات و مواد اولیه ایران اصفهان علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی چوب، ماشین آلات، یراق آلات و مواد اولیه تهران

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت|نمایشگاه بین المللی صنعت ماشین آلات

نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران

1403/06/01الی1403/06/04

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ماشین آلات

مرکز نمایشگاهی nesco بمبئی هند

1403/06/08الی1403/06/10

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت|نمایشگاه بین المللی صنعت ماشین آلات

نمایشگاه بین المللی اهواز

1403/08/04الی1403/08/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت|نمایشگاه بین المللی صنعت ماشین آلات

شنزن چین مرکز نمایشگاهی Baoan

1403/08/09الی1403/08/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ماشین آلات

فرانکفورت آلمان مرکز نمایشگاهی فرانکفورت

1402/08/16الی1402/08/19

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت فولاد|نمایشگاه بین المللی صنعت ماشین آلات

گوانگژو چین مرکز نمایشگاهی کانتون

1402/12/14الی1402/12/16

مشاهده جزئیات

شنژن چین مرکز نمایشگاهی Baoan

1403/01/09الی1403/01/12

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، یراق آلات و مواد اولیه صنایع چوب ایران اصفهان

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، یراق آلات و مواد اولیه صنایع چوب اصفهان از تاریخ 21 الی 24 تیر ماه 1403 در نمایشگاه بین المللی اصفهان برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی اصفهان

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

گفتگوی آنلاین

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.