نمایشگاه بین المللی درب و پنجره

1403/10/19

شروع نمایشگاه

1403/10/22

پایان نمایشگاه

10000 متر

فضای نمایشگاه

100 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی درب و پنجره شیراز ایران

زمان نمایشگاه بین المللی درب و پنجره، شیشه و تجهیزات وابسته شیراز از تاریخ 19 الی 22 دی ماه 1403 در نمایشگاه بین المللی شیراز برقرار خواهد بود.

می توان از نمایشگاه بین المللی درب و پنجره شیراز ایران به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های درب و پنجره در ایران نام برد که شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه درب و پنجره است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی درب و پنجره و تجهیزات وابسته شیراز ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد درب و پنجره ایران است.نمایشگاه بین المللی درب و پنجره و تجهیزات وابسته شیراز بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد درب و پنجره و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده درب و پنجره با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای درب و پنجره است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات درب و پنجره می دهد.

نمایشگاه درب و پنجره شیراز یکی از مهم ترین نمایشگاه های برپا شده صنعت درب و پنجره در منطقه است که طیف گسترده ای از محصولات این حوزه را شامل می شود که عبارتند از: ماشین آلات تولید پنجره، فن آوری های تولید پنجره، پروفیل های پنجره، PVC، مکانیزم های تولید پنجره، محصولات و لوازم کمکی تولید پنجره، مواد خام اولیه و مواد عایق، سیستم های نمای شیشه ای. همچنین تعداد زیادی بازدید کننده نیز در نمایشگاه درب و پنجره حضور دارند که این موضوع بستر مناسبی برای تبلیغات شما نیز می باشد. شما می توانید در این نمایشگاه مدل های پنجره های دو جداره upvc و کیفیت پروفیل های upvc خود را با بازدید کنندگان معرفی نمایید.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی درب و پنجره و تجهیزات وابسته شیراز شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی درب و پنجره و تجهیزات وابسته شیراز بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار شیراز با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، شیراز از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های شیراز نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی درب و پنجره و تجهیزات وابسته شیراز مراجعه می کنند.

یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن درب و پنجره شیراز در این نمایشگاه است انجمن درب و پنجره شیراز چندین سال است که در شیراز فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی درب و پنجره و تجهیزات وابسته شیراز و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی درب و پنجره و تجهیزات وابسته شیراز بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی درب و پنجره و تجهیزات وابسته شیراز از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه درب و پنجره شیراز است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی درب و پنجره و تجهیزات وابسته شیراز با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات درب و پنجره آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار درب و پنجره را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی درب و پنجره و تجهیزات وابسته شیراز

 • غرفه پروفیل های تولید پنجره
 • غرفه شرکت های پنجره
 • غرفه مکانیسم تولید پنجره
 • غرفه مواد خام
 • غرفه پردازش مشخصات – تولید پنجره، ماشین آلات و تجهیزات کمک
 • غرفه سیستم های پنجره، شاتر و محصولات کمکی
 • غرفه پنجره جانبی صنعت و دیگران
 • غرفه سیستم های نما
 • غرفه عایق
 • غرفه ماشین آلات
 • بخش محصولات
 • بخش لوازم جانبی
 • بخش مواد اولیه

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی درب و پنجره و تجهیزات وابسته شیراز

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه درب و پنجره شیراز می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه درب و پنجره شیراز علاوه بر شرکت در نمایشگاه مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی، ثبت نام نمایشگاه، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی

نمایشگاه بین المللی تبریز

1403/03/02الی1403/03/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی درب و پنجره

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/03/08الی1403/03/11

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی شیراز

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

ثبت نام

گفتگوی آنلاین