1403/04/24

شروع نمایشگاه

1403/04/27

پایان نمایشگاه

35000 متر

فضای نمایشگاه

300 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی درب و پنجره و صنایع وابسته تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته ایران تهران سئول

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته تهران ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در حوزه درب و پنجره است كه در سال قبل در فضایی بالغ بر 35  هزار متر مربع و 300 مشارکت کننده توانمند داخلی و خارجی و بیش از 35 هزار بازدیدکننده در مرکز نمایشگاهی سئول برگزار خواهد شد.

نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته تهران ایران ، فرصت بسیار مهمی است تا شركت های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندركاران و متخصصان قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

هر ساله در نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته تهران ایران از کشورهای چین، ایتالیا، آلمان، ترکیه، اسپانیا، هلند و روسیه در فضایی نمایشگاهی حضورداشته که انواع در و پنجره، ماشین آلات و ابزار آلات تولید و مونتاژ، سیستم ها و تجهیزات رنگ آمیزی، مواد شیمیایی و سایر صنایع و تجهیزات وابسته را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.

نمایشگاه بین المللی در و پنجره تهران ایران یک رویداد بین المللی بزرگ در صنایع ساختمانی، معماری و طراحی ساختمان است. این رویداد محصولاتی مانند در و پنجره های تزیینی دست ساز، درهای کشویی، لولایی، جمع شو و گردان و مکانیزم های مربوطه، پنل های کامپوزیت چوب-پلیمر، انواع مختلف چهارچوب ها و ورودی های متشکل از ماشین آلات و ابزار و خط تولید در و پنجره، سیستم های ریخته گری، آجرهای حرارتی و پوشش پودری را به نمایش می گذارد.

در دهه اخیر در ایران، صنعت در و پنجره ساختار سنتی خود را رها کرد تا با مدرنیزاسیون بتواند خط تولید خود را به روز کند. در همین حال، حجم واردات به ایران نرخ قابل توجهی داشت، تا جایی که امروزه واردات مربوط به در و پنجره بالاترین نرخ را در مقایسه با سایر صنایع مربوط به ساختمان سازی دارد.

به نظر می رسد که در ایران سودآورترین صنعت مربوط به در و پنجره باشد. شرکت های بین المللی که در این مسیر تجارت با ایران پیشقدم می شوند قطعا موفق می شوند، زیرا به بازاری بکر با ٧٥ میلیون جمعیت و بی شمار پروژه های ساختمانی دست می یابند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته تهران ایران شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته تهران ایران در چند سال اخیر در حال رشد کردن است. این نمایشگاه با محصولات و خدمات بسیار، بالا بودن سطح کیفی، ارائه خدمات در سطح جهانی و با شرکت کنندگان بین المللی در این رویداد تاکنون در اوج بوده است.

نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته تهران ایران بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار ایران با توجه به جمعیت بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای شرکت کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، ایران از لحاظ جغرافیای دارای همسایگانی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های ایران نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته تهران ایران مراجعه می کنند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته تهران ایران بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته تهران ایران از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه در و پنجره تهران است.

در این چندین سال، فعالان در حوزه در و پنجره برای ملاقات با شرکای جدید مثل شما در نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته تهران ایران منتظر هستند، تا روابط جدیدی را در این چارچوب امضا کنند. علاوه بر این، سخنرانان مهم نمایشگاه و سمینارهای آموزشی را نباید فراموش کنید.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته تهران ایران با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در ننمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته تهران ایران و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهداف اصلی نمایشگاه بین المللی درب و پنجره تهران ایران:

 • معرفی ظرفیت های بالقوه و بالفعل دركشور در زمینه تولید،‌ بازرگانی وخدمات مربوط به صنایع در و پنجره مشتمل بر تولید، بازرگانی و خدمات محصول، ماشین آلات و تجهیزات وابسته، مواد اولیه.
 • شناسایی و معرفی مشکلات ، موانع و نقاط ضعف موجود در این صنعت و تلاش در جهت جلب حمایت سازمانهای دولتی ذیربط از دست اندرکاران صنعت مذکور.
 • ایجاد بستر های مناسب به منظور ترغیب افراد یا واحدهای سرمایه گذار جهت سرمایه گذاری و بهره گیری مناسب از ظرفیتهای موجود و ایجاد زمینه های اشتغال زایی و كارآفرینی در صنایع موضوع نمایشگاه.
 • آشنایی دست اندرکاران با محصولات ، نوآوریها و ظرفیتهای موجود در سایر كشورها و تلاش برای رسیدن به استانداردهای جهانی.
 • ایجاد فضای رقابتی سالم میان تولیدكنندگان داخلی در جهت ارتقاء كیفیت تولید.
 • ایجاد ارتباط مستقیم و رودر رو میان تولیدكنندگان و مصرف كنندگان به منظور آشنایی بهتر با نیازهای بازار مصرف.
 • ایجاد و یا ارتقاء رویكرد صادرات محصول به سایر كشورها.
 • تبادل فكر ، فناوری و محصول میان شركت كنندگان داخلی و خارجی نمایشگاه و ایجاد ارتباط تجاری میان آنها.
 • شناسایی واحدهای برتر در زمینه تولید ، بازرگانی و خدمات مرتبط با موضوع نمایشگاه.
 • معرفی میزان تأثیر و نقش محصولات در و پنجره ساختمانی در حفظ ، صرفه جویی و استفاده بهینه از منابع انرژی و تلاش در جهت حفظ ذخایر موجود انرژی در کشور.
 • آگاهی از میزان تأثیرگذاری این محصولات در بهینه سازی مصرف انرژی واصلاح الگوی مصرف.

باتوجه به تعدد و کثرت واحدهای تولیدی، بازرگانی و خدماتی که بصورت مستقیم و غیرمستقیم در ارتباط با محصولات در و پنجره هستند برپایی نمایشگاه تخصصی و جدا از نمایشگاه صنعت ساختمان، هم برای مشارکت کنندگان و هم برای بازدیدکنندگان از اهمیت و اولویت بسیاری برخوردار است. لذا این نمایشگاه نیاز مخاطبین این صنعت را به مراتب بیشتر از نمایشگاه عمومی ساختمان برآورده میسازد. به همین دلیل بسیاری از واحدهای شرکت کننده در نمایشگاه در و پنجره و صنایع وابسته، فقط در همین نمایشگاه حضور می یابند و در نمایشگاه ساختمان مشاهده نمیشوند.

غرفه داران در نمایشگاه بین المللی درب و پنجره و صنایع وابسته تهران ایران 

 • غرفه انواع در و پنجره ساختمانی ، صنعتی ، بیمارستانی ، مدارس ، سرویس های بهداشتی، پاركینگی و فروشگاهی در تركیب های مختلف آهنی ، آلومینیومی ، كامپوزیت ، pvc ، upvc، چوبی، نئوپان ،MDF ،HDF ، لمینت ، فایبرگلاس ، فرفوژه ، استیل برنز، سه لایی، پروفیل، تمام شیشه و ضد آب ، ضد سرقت ، ضدآتش ، ضد صدا ، دوجداره ،‌ دكوراتیو ، كركره ای
 • غرفه انواع چهارچوب ، سردر و فریم در تركیب های فوق الذكر
 • غرفه ماشین آلات و ابزار تولید ،‌ مونتاژ و خط تولید در و پنجره
 • غرفه سیستم های تولید روباتیك و اتوماسیون صنعتی
 • غرفه درب های گردان و اتوماتیك
 • غرفه انواع سیستم های دای كست ،‌ آنادایزینگ ، ترمال بریك ، پادركوتینگ
 • غرفه انواع تجهیزات و سیستم های دربازكن اتوماتیك، كنترل از راه دور، كنترل تردد، سیستم های هوشمند وسیستم های كنترل
 • غرفه انواع دربازكن های ساده و تصویری
 • غرفه كركره های فروشگاهی و صنعتی دستی و اتوماتیك
 • غرفه سیستم های پنوماتیك، ‌هیدرولیك، روغنی، هیدروالكتریك، مكانیكی و گازی
 • غرفه انواع یراق آلات و دستگیره در و پنجره
 • غرفه قفل های ساده و برقی
 • غرفه سیستم ها و تجهیزات رنگ آمیزی
 • غرفه مواد اولیه
 • غرفه مواد شیمیایی (جلادهنده ها،‌ پاك كننده ها، …)
 • غرفه نوار و مواد مخصوص آب بندی و درزگیری
 • غرفه انواع شیشه های مخصوص در و پنجره شامل دوجداره، رفلكس، رنگی، مشجر، خم، سیكوریت، …
 • غرفه گلخانه ، پارتیشن و بالكن های كاذب
 • غرفه مهندسی،‌ نصب و اجرا
 • غرفه صادرات و واردات محصول
 • غرفه تعمیرات و خدمات پس از فروش
 • غرفه سازی شده برای بخش طراحی و سیستم نرم افزاری
 • غرفه سازی شده برای بخش بسته بندی و حمل و نقل
 • غرفه سازی شده برای بخش صنایع و تجهیزات وابسته

لزوم و اهمیت  غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی درب و پنجره و صنایع وابسته تهران ایران :

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی درب و پنجره و صنایع وابسته تهران ایران با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی درب و پنجره و صنایع وابسته تهران ایران و رسیدن به اهداف بازاریابی و فروش کمک می کند که در این راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های شما فراتر از انتظارتان می باشد.

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته تهران

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

مرکز نمایشگاهی nesco بمبئی هند

1402/09/02الی1402/09/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

مرکز نمایشگاهی کانتون در گوانگژو چین

1403/04/18الی1403/04/21

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی کرمانشاه

1403/05/24الی1403/05/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی تبریز

1403/03/02الی1403/03/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی اهواز

1402/09/01الی1402/09/04

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی کیش

1402/09/28الی1402/10/01

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تبریز

1402/09/07الی1402/09/10

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته ایران تهران سئول

نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته تهران از تاریخ 24 الی 27 تیر ماه 1403 در نمایشگاه بین المللی تهران-سئول برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی تهران سئول

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

گفتگوی آنلاین

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.