1403/04/24

شروع نمایشگاه

1403/04/27

پایان نمایشگاه

6000 متر

فضای نمایشگاه

50 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه و تجهیزات وابسته تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه و تجهیزات وابسته تهران ایران

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه و تجهیزات وابسته تهران ایران، فرصت بسیار مهمی است تا شركت های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندركاران و متخصصان قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه و تجهیزات وابسته تهران ایران، کمک به توسعه این صنعت و تدوین نقشه راه پيش روی صنعت شيشه كشور با بررسی وضعيت اين صنعت در داخل کشور و مقایسه آن با کشورهای پیشرو در این حوزه می باشد.  از آنجايی كه كه صنعت شيشه يكی از صنايع با ارزش افزوده بالا در ميان صنايع جهان و كشور به حساب می آيد، اين نمایشگاه سعی دارد توسعه این صنعت بر مبنای آينده پژوهی صورت گیرد و اهداف كلان و استراتژي های دستيبابی به چشم انداز بخوبی تدوين و مشخص شود.

نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه و تجهیزات وابسته تهران ایران می تواند بستر مهمی برای ارائه محصولات در حوزه شیشه و تجهیزات وابسته برای فعالان و تولید کنندگان باشد تا بتوانند علاوه بر آشنایی با آخرین دستاوردهای این صنعت در عرصه بین المللی با ارائه قابلیت ها و توانایی های خود به جذب سرمایه و تجارت های بین المللی برسند. علاوه بر غرفه داران، این نمایشگاه برای بازدید کنندگان نیز میتواند فرصت مناسبی برای آشنایی با آخرین ابداعات و پیشرفت ها در این صنعت بسیار مهم باشد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه و تجهیزات وابسته تهران ایران شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه و تجهیزات وابسته تهران ایران در حال رشد کردن است. این نمایشگاه با محصولات و خدمات بسیار، بالا بودن سطح کیفی، ارائه خدمات در سطح جهانی و با شرکت کنندگان بین المللی در این رویداد تاکنون در اوج بوده است.

در چند سال اخیر، مجموعه شیشه و تجهیزات وابسته، بزرگترین و مهم ترین مجموعه در این حیطه است که تمام اجزای مرتبط را گرد هم می آورد همچنین با حمایت و سهم متخصصین این بخش، توانسته است هر سال بر تعداد بازدیدکنندگان بیفزاید.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه و تجهیزات وابسته تهران ایران بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه و تجهیزات وابسته تهران ایران از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه شیشه و تجهیزات وابسته است. نه تنها مشتریان از تمام منطقه ایران، بلکه تولید کنندگان هم به عنوان یک وظیفه مهم برای توزیع کننده مرکزی خدمات و محصولات عمل می کنند.

در این چند سال، تولید کنندگان پیشرو صنعت شیشه و تجهیزات وابسته برای ملاقات با شرکای جدید مثل شما در نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه و تجهیزات وابسته تهران ایران منتظر هستند، تا روابط جدیدی را در این چارچوب امضا کنند. علاوه بر این، سخنرانان مهم نمایشگاه و سمینارهای آموزشی را نباید فراموش کنید.

هدف نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه و تجهیزات وابسته تهران ایران

جايگاه برتر صنعت شيشه ایران در ميان كشورهای منطقه، شبكه سازی ملی ومنطقه ای برای رشد صنعت شيشه، تكميل زنجيره ارزش صنايع داخلی و توسعه صنعت شيشه، توسعه تعامل با اقتصاد آزاد جهانی و توسعه صادرات، سرمايه گذاری داخلی و خارجی، انتقال و توسعه فناوری و تجاری سازی دانش و فناوری شيشه از دیگر اهداف راهبردی برگزاری نمایشگاه صنعت شيشه تهران در كشور است. توليد شيشه در تمام كشورهاى جهان از صنايع مهم به حساب مى آيد، باتوجه به گستردگی کاربرد شیشه در صنعت و زندگی روزانه و اختصاص درصد مناسبی از اشتغال در جامعه ضرورت برگزاری تخصصی نمایشگاه بین المللی در این زمینه بیش از پیش احساس می شود.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه و تجهیزات وابسته تهران ایران

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه و تجهیزات وابسته تهران ایران با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه و تجهیزات وابسته تهران ایران و رسیدن به اهداف بازاریابی و فروش کمک می کند که در این راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های شما فراتر از انتظارتان می باشد.

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته تهران

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

مرکز نمایشگاهی nesco بمبئی هند

1402/09/02الی1402/09/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

مرکز نمایشگاهی کانتون در گوانگژو چین

1403/04/18الی1403/04/21

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی کرمانشاه

1403/05/24الی1403/05/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی تبریز

1403/03/02الی1403/03/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی اهواز

1402/09/01الی1402/09/04

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی کیش

1402/09/28الی1402/10/01

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تبریز

1402/09/07الی1402/09/10

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه و تجهیزات وابسته تهران ایران

نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه و تجهیزات وابسته تهران ایران از تاریخ 24 الی 27 تیرماه 1403 در نمایشگاه بین المللی تهران سئول برگزار خواهد شد.

 

محل برگزاری نمایشگاه

  • محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران سئول

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

گفتگوی آنلاین

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.