نمایشگاه بین المللی مبلمان

1403/05/24

شروع نمایشگاه

1403/05/27

پایان نمایشگاه

15000 متر

فضای نمایشگاه

130 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات، درب و پنجره کرمانشاه ایران

نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات ، درب و پنجره کرمانشاه ایران در تاریخ 24 الی 27 مرداد ماه 1403 در نمایشگاه بین المللی کرمانشاه برگزار خواهد شد.

نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات ، درب و پنجره کرمانشاه ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در حوزه لوله و اتصالات است .نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات ، درب و پنجره کرمانشاه ، فرصت بسیار مهمی است تا شركت های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندركاران و متخصصان قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات ، درب و پنجره کرمانشاه به عنوان یکی از مهمترین زنجیره‌های تامین صنایع ساختمان، نفت و گاز، آب و برق و سایر بخش های صنعتی و عمرانی دارای یکی از غنی‌ترین پشتوانه‌های تولید و بازرگانی در سطح داخل و خارج از کشور می‌باشد. همچنین با پیشرفت‌هایی که طی سال های اخیر در زمینه تولید انواع لوله‌ و اتصالات در سطح بین‌المللی بوجود آمده است این گروه کالایی خود را به عنوان صنعتی پیشرو در امر فن آوری و ساخت در صنایع مختلف معرفی نموده است.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات ، درب و پنجره کرمانشاه شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات ، درب و پنجره کرمانشاه بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار کرمانشاه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، کرمانشاه از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های کرمانشاه نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات ، درب و پنجره کرمانشاه مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن لوله و اتصالات،درب و پنجره کرمانشاه در این نمایشگاه است انجمن لوله و اتصالات،درب و پنجره کرمانشاه چندین سال است که در کرمانشاه فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در لوله و اتصالات،درب و پنجره کرمانشاه و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات ، درب و پنجره کرمانشاه بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات،درب و پنجره کرمانشاه از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین لوله و اتصالات،درب و پنجره کرمانشاه است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات،درب و پنجره کرمانشاه با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات لوله و اتصالات،درب و پنجره آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار لوله و اتصالات،درب و پنجره را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات،درب و پنجره کرمانشاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات،درب و پنجره کرمانشاه و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهداف نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات ، درب و پنجره کرمانشاه ایران

  • فراهم نمودن بستر مناسب برای ارائه تازه‌های صنعت لوله و اتصالات، ماشین آلات و تجهیزات وابسته، شیرآلات، پمپ و فیلتر
  • ایجاد فضای تعامل بین فعالان داخلی و خارجی
  • تبادل اطلاعات و دانش فنی
  • انتقال فناوری روز مابین مشارکت کنندگان و متخصصین
  • ایجاد ارتباط مستقم بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان
  • حمایت از تولیدکنندگان، نخبگان و فعالان این صنایع در راستای تعالی اقتصادی کشور و کمک به توسعه صادرات غیر نفتی

این نمایشگاه در راستای حمایت از تولید ملی و رونق اقتصاد کشور در حوزه صنعت لوله و اتصالات، ماشین آلات با رویکردی متفاوت برگزار خواهد گردید، که مورد حمایت اکثر انجمن‌ها و سندیکاهای معتبر صنعت نیز خواهد بود. در ضمن در جهت ارتقا سطح کمی و کیفی نمایشگاه تسهیلات ویژه‌ای برای هیأت‌های بازرگانی خارجی و داخلی جهت بازدید از این نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات ، درب و پنجره کرمانشاه 

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات ، درب و پنجره کرمانشاه ایران میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات ، درب و پنجره کرمانشاه علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی کرمانشاه

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

ثبت نام

گفتگوی آنلاین