نمایشگاه بین المللی صنعت نفتنمایشگاه بین المللی نفت و گاز, صنایع پتروشیمی

1403/01/27

شروع نمایشگاه

1403/01/30

پایان نمایشگاه

42000 متر

فضای نمایشگاه

780 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنعت نفت و گاز روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی صنعت نفت و گاز روسیه مسکو از 27 الی 30 فروردین 1403 در نمایشگاه بین المللی مسکو برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

نمایشگاه بین المللی صنعت نفت و گاز مسکو بزرگترین نمایشگاه تجاری روسیه برای صنعت نفت و گاز است. این کشور در ده نمایشگاه برتر نفت جهان قرار دارد. در طول سال ها این نمایشگاه تجاری خود را به عنوان یک رویداد بین المللی در مقیاس بزرگ نشان داده است که تجهیزات پیشرفته و فناوری های نوآورانه را برای بخش نفت و گاز نشان می دهد.

نمایشگاه بین المللی صنعت نفت و گاز مسکو به عنوان کارآمدترین نمایشگاه صنعت، به عنوان بهترین برند سال 2018 معرفی شد.

مجمع ملی نفت و گاز رویدادی کلیدی است که توسط وزارت انرژی روسیه، وزارت صنعت و تجارت روسیه، اتحادیه صنعتگران و کارآفرینان روسیه، اتاق بازرگانی و صنعت روسیه، اتحادیه تولیدکنندگان نفت و گاز روسیه برگزار می‌شود.

این نمایشگاه بزرگ ترین و شناخته شده ترین رویداد تجارت نفت و گاز در روسیه و آسیای میانه است. بیش از ٢٠ سال است که نمایشگاه صنعت نفت و گاز مسکو تبدیل به محلی سنتی برای ملاقات شرکت های بین المللی پیشرو در زمینه نفت و گاز شده است تا سبب ایجاد مشارکت تجاری جدید با شرکت ها و تامین کنندگان بومی شود.

می توان نمایشگاه بین المللی صنعت نفت و گاز مسکو به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های صنعت نفت و گاز در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنعت نفت و گاز مسکو شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت نفت و گاز مسکو بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار روسیه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، روسیه از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های روسیه نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی صنعت نفت و گاز روسیه مسکو مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن صنعت نفت و گاز روسیه در این نمایشگاه است انجمن صنعت نفت و گاز روسیه چندین سال است که در روسیه فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنعت نفت و گاز روسیه مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی صنعت نفت و گاز مسکو بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت نفت و گاز مسکو از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه صنعت نفت و گاز روسیه است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصولات در این نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی صنعت نفت و گاز مسکو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات صنعت نفت و گاز آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار صنعت نفت و گاز را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت نفت و گاز مسکو با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنعت نفت و گاز مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند. 

اهداف نمایشگاه بین المللی صنعت نفت و گاز مسکو

هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه صنعت نفت و گاز است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

 غرفه داران نمایشگاه بین المللی صنعت نفت و گاز مسکو 

 • اتوماسیون، تجهیزات برای فرآیندهای مختلف و خدمات مربوطه
 • حفاظت در برابر خوردگی و تجهیزات عایق بندی
 • حفاری و اتمام چاه های نفت
 • تجهیزات الکترونیکی و خدمات مربوطه
 • دانش مهندسی، تجهیزات و امکانات، ساخت و ساز
 • علوم زمین شناسی
 • ادارات دولتی، سازمان های تجاری و خدمات حرفه ای
 • سلامتی، امنیت و محیط زیست
 • تجهیزات دریایی و خدمات مربوطه
 • شرکت های نفتی (IOC/NOC)
 • تجهیزات نفت و گاز
 • خدمات یکپارچه نفت و گاز
 • حمل و نقل نفت و گاز
 • خدمات حوزه های نفتی
 • خط لوله-ساخت و ساز، تکنولوژی، تعمیرات و نگهداری
 • عملیات تولید
 • پالایشگاه ها، کارخانه های پتروشیمی و گازی
 • مهندسی مخازن
 • ارتباطات از راه دور و فناوری اطلاعات
 • شیرها، تجهیزات کنترلی و ابزار دقیق

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنعت نفت و گاز مسکو

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی صنعت نفت و گاز مسکو می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی صنعت نفت و گاز مسکو علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه 

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برخی از آمار و ارقام صنعت نفت و گاز روسیه

حجم تراکنش‌های صنعت نفت و گاز در روسیه به عنوان یکی از بزرگترین و مهمترین بخش‌های اقتصادی این کشور بسیار بالاست. این صنعت درآمدهای عمده‌ای را برای اقتصاد روسیه تأمین می‌کند و نقش مهمی در تجارت بین‌المللی و تعادل مالی این کشور ایفا می‌کند.

تراکنش‌های صنعت نفت و گاز در روسیه شامل تولید، استخراج، فرآوری، حمل و نقل، صادرات و واردات محصولات نفتی و گازی می‌شود. این تراکنش‌ها به میزان قابل توجهی درآمدهای ارزی و درآمدهای داخلی روسیه را تأمین می‌کنند و تأثیر قابل توجهی در تعیین سیاست‌های اقتصادی و مالی این کشور دارند.

صنعت نفت و گاز یکی از مهمترین و تأثیرگذارترین بخش‌های اقتصادی در روسیه است. این صنعت به‌عنوان یکی از منابع اصلی درآمد و صادرات ارزی این کشور شناخته می‌شود.

روسیه یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان نفت و گاز در جهان است. منابع نفت و گاز غنی و فراوانی در این کشور وجود دارد و تولید این محصولات به‌طور قابل توجهی به اقتصاد روسیه سودآوری می‌آورد.

صنعت نفت و گاز روسیه شامل مراحل مختلفی از تولید، استخراج، حمل و نقل، فرآوری و توزیع محصولات نفتی و گازی می‌شود. شرکت‌های نفتی بزرگی مانند “گازپروم” (Gazprom) و “روس‌نفت” (Rosneft) در این صنعت فعالیت دارند.

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی صنعت نفت

نمایشگاه بین المللی باکو آذربایجان - (baku expo center)

1403/03/12الی1403/03/13

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی مسکو

آدرس :